10 komentarzy

 1. Andrzej

  Droga Pani Agnieszko, dziękuję za udostępnienie rozmowy z ks. Arkadiuszem Lechowskim. Ale – proszę o zadanie Księdzu dwóch jeszcze innych pytań: 1) dlaczego wśród zwykłych księży jest tak wielu, którzy mając belkę w oczach szukają drzazgi w oczach bliźniego swego? przecież nietrudno znaleźć na liście „zwykłych księży” mocno uwikłanych w politykę; 2) dlaczego zwykli księża unikają (uniknęli) w liście jednoznacznego odniesienia się do kwestii poczętego życia i rzekomej wolności w tej kwestii wyboru? Serdecznie Panią pozdrawiam. Pani wierny, często się z Panią niezgadzający, czytelnik.

 2. Keep up the excellent work , I read few articles on this site and I think that your website is very interesting and has sets of superb information. Delphinia Miles Maunsell

 3. Ppp

  Mała powtórka z Geografii:
  Polska nie jest rozległa, w dodatku jest dość zwarta – z każdego miejsca jest dość blisko granicy. Praktycznie z każdego miejsca Polski można dojechać do granicy w 6 godzin. A u WSZYSTKICH sąsiadów Polski aborcja jest legalna! Utrzymywanie prawnego zakazu aborcji jest fikcją, prowadzącą najwyżej do udręczenia ludzi, których nie stać na wyjazd za granicę na kilka dni. Cyba, że wyjdziemy z UE i zamkniemy granice, ale to bez sensu.
  Mała powtórka z zasad życiowych:
  A – „Lepsze jest wrogiem dobrego”.
  Przeciwnicy aborcji mieli mocno restrykcyjne prawo aborcyjne, zwane „kompromisem”, ale chcieli jeszcze bardziej uszczelnić. No to teraz mają problem – a wystarczyło nie grzebać!
  B – „Przemoc dowodzi braku racji”.
  Poprzednio byłem za aborcją przy zagrożeniu zdrowia i życia matki, ale skoro policja znęca się nad bezbronnymi, a strona kościelna jeszcze je opluwa – poluzowanie będzie dla nich słuszną karą. Jak ktoś wszczyna awanturę, po prostu zasługuje na porażkę!
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *