15 komentarzy

 1. Andrzej

  Droga Pani Agnieszko, dziękuję za udostępnienie rozmowy z ks. Arkadiuszem Lechowskim. Ale – proszę o zadanie Księdzu dwóch jeszcze innych pytań: 1) dlaczego wśród zwykłych księży jest tak wielu, którzy mając belkę w oczach szukają drzazgi w oczach bliźniego swego? przecież nietrudno znaleźć na liście „zwykłych księży” mocno uwikłanych w politykę; 2) dlaczego zwykli księża unikają (uniknęli) w liście jednoznacznego odniesienia się do kwestii poczętego życia i rzekomej wolności w tej kwestii wyboru? Serdecznie Panią pozdrawiam. Pani wierny, często się z Panią niezgadzający, czytelnik.

 2. Keep up the excellent work , I read few articles on this site and I think that your website is very interesting and has sets of superb information. Delphinia Miles Maunsell

 3. Ppp

  Mała powtórka z Geografii:
  Polska nie jest rozległa, w dodatku jest dość zwarta – z każdego miejsca jest dość blisko granicy. Praktycznie z każdego miejsca Polski można dojechać do granicy w 6 godzin. A u WSZYSTKICH sąsiadów Polski aborcja jest legalna! Utrzymywanie prawnego zakazu aborcji jest fikcją, prowadzącą najwyżej do udręczenia ludzi, których nie stać na wyjazd za granicę na kilka dni. Cyba, że wyjdziemy z UE i zamkniemy granice, ale to bez sensu.
  Mała powtórka z zasad życiowych:
  A – „Lepsze jest wrogiem dobrego”.
  Przeciwnicy aborcji mieli mocno restrykcyjne prawo aborcyjne, zwane „kompromisem”, ale chcieli jeszcze bardziej uszczelnić. No to teraz mają problem – a wystarczyło nie grzebać!
  B – „Przemoc dowodzi braku racji”.
  Poprzednio byłem za aborcją przy zagrożeniu zdrowia i życia matki, ale skoro policja znęca się nad bezbronnymi, a strona kościelna jeszcze je opluwa – poluzowanie będzie dla nich słuszną karą. Jak ktoś wszczyna awanturę, po prostu zasługuje na porażkę!
  Pozdrawiam.

 4. @ppp

  No akurat to, że za granicą aborcja jest na życzenia, to argument PRZECIWKO przyjęciu takiego rozwiązania u nas – bo po co, skoro można łatwo i tanio (wiele tych klinik refunduje koszty dojazdu, aby tylko zyskać więcej klientów) zrobić ją u sąsiadów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *