O nas

Super, że tu wszedłeś – oznacza to, że mogę bez skrępowania dać upust swojej atencyjności i napisać parę słów o sobie i swoim Lubym.

Jesteśmy małżeństwiem lewackich katoli – to znaczy zaangażowanymi katolikami, którzy utożsamiają się z lewicową wrażliwością i niekoniecznie – jesli chodzi o sprawy polityczne – blisko nam do tych, którzy „Boga,  honor i Ojczyznę” mają na swoich sztandarach (z naszych obserwacji wynika, że tak naprawdę chrześcijańskie wartości często mają gdzie indziej). Pisząca te słowa Angelika jest z wykształcenia psychologiem oraz dziennikarką, która obecnie pracuje nad tym, by do swojej kolekcji ukończonych bezprzyszłściowych kierunków studiów dołożyć jeszcze filologię polską. Kacper skończył fizykę i informatykę – zawodowo zajmuje się tym drugim.

Na blogu będziemy pisać o tym, co nas w otaczającym świecie urzeka, wkurza, wzrusza lub o tym, co prawie nic nas nie obchodzi, ale interesuje ludzi wokół. Będziemy także zamieszczać tutaj modlitwy, przemyślenia na tematy religijne, a także lekkie teksty na temat naszych zainteresowań. Ponieważ ja (Angelika) od paru miesięcy mogę się poszczycić zacnym tytułem psychologa, będą się tutaj także pojawiały teksty związane ze zdrowiem psychicznym, psychologią relacji i pracy. Jak sugeruje część linku do bloga – wszystko to będzie (mniej lub bardziej) wiązało się z tematyką wiary i duchowości.

Odwiedzajcie nas – może będzie fajnie! A jak nie – to przynajmniej będziecie znali jeszcze jedną stronę, której nie warto polecać znajomym.