4 komentarze

 1. Popatrz, nawet wojująca o Bóg-wie-dokładnie-co Kaja Godek zniknęła z salonów, gdy pojawili się w sejmie niepełnosprawni- wróciła zaraz po! 🙂

  Smutne to, popieram! Bo niepełnosprawny w Polsce ma pod górkę (zwłaszcza gdy jeździ na wózku) i ci sami którzy krzyczą chcąc decydować za innych (obrońcy ’ życia poczętego’) pierwsi powinni wspierać ludzi w sejmie i strajkować pod sejmem.
  Ale to czyny, nie słowa pokazują prawdziwe nastawienie serca – jak sama zauważyła siostra Eliza Myk: drzeć japy ma kto, ale gdy chodzi o konkretną pomoc, głosy milkną a realnej pomocy też nie ma (https://koduj24.pl/zakonnica-obnaza-hipokryzje-obroncow-zycia-nienarodzonych/ )

 2. A.

  Bo kasy nie ma. Przecież prywatne loty samolotem wojskowym „panią premier” trochę kosztują, czy wynajmowanie „moralnego” hoteli na seks. O wycieckach zagranicznych na nasz koszt nie wspominając.
  Komuś trzeba zabrać by ktoś inny mógł się cieszyć.

 3. Przyglądałam się temu protestowi i było mi po prostu przykro. Jesteśmy samolubni, myślimy tylko o sobie taka prawda. Gdybyśmy byli społeczeństwem obywatelskim, bardziej wyedukowanym, może by tego nie było. Widocznie musimy mieć puste talerze i puste portfele by ruszyć dupy, by zacząć manifestować.
  Politycy potraktowali tych ludzi gorzej niż bezpańskiego psa, Kościół też. Gdyby to byli górnicy sprawa zostałaby zakończona w ciągu paru dni. Ale niepełnosprawni to garstka, nieważni wyborcy, i tyle. Smutne to.

 4. Ppp

  PEŁNA ZGODA.
  Proponuję zapisać sobie te pytania i stawiać je politykom i przedstawicielom PIS przed wyborami.
  Ja mam to zaplanowane: jak mnie który PIS-owiec zaczepi na ulicy, to go spytam, „dlaczego mam głosować na tchórzy?”.
  Dalej uzasadnienie: jeśli nasyłacie byczków ze straży marszałkowskiej na kilka kobiet i kilku inwalidów, a potem twierdzicie, że „stanowili zagrożenie” – musicie być strasznymi tchórzami, bo takie towarzystwo z definicji nie stanowi żadnego zagrożenia.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *