9 komentarzy

 1. Ppp

  Arcybiskup zauważył problem z językiem – świetnie! Aby to jednak udowodnić czynem, powinien teraz wezwać bp. Jędraszewskiego na dywanik i odesłać na bardzo długie rekolekcje w jakimś zamkniętym klasztorze.
  Pozdrawiam.

  • jan777

   W moich stronach za takimi wnioskami idą także treści ”za co”.
   Zatem proszę na przyszłość pisać o co chodzi , bo bp. Jędraszewski ma na swoim koncie wiele wypowiedzi.

 2. Odnoszac sie do poprzednich komentarzy potepiajacych slowa bp. Jedraszewskiego
  mam wrazenie iz pisza je ludzie podatni na indoktrynacje srodowisk lewackich lub politycznej
  poprawnosci obowiazujacej glownie w korporacjach.
  Bede sie za was modlil abyscie mieli odwage stanac w obliczu prawdy i bronic
  wartosci chrzescijanskich.

 3. Bronisław

  Tyle pięknego, trafnego nauczania – i (prawie) wszystko na nic. Już nie wspomnę o konkretnych poglądach czy wyborach, ale gdzie jest pokora, gdzie ostrożność, gdzie samokrytyka krytyków?

 4. Szymon

  A mnie już nie przekonuje co mówi (!) Kościół – nasłuchałem się przez całe dotychczasowe życie, a na dodatek wielokrotnie zupełnie różnych i sprzecznych ze sobą interpretacji (!) tego czym jest miłość, miłosierdzie i jakie jest znaczenie tego co Bóg przekazał nam w Biblii. Mnie interesuje i przekonać mnie może tylko to co Kościół i jego przedstawiciele robią (!) w odniesieniu do tego o czym mówią. Tak się buduje wiarygodność, którą w moim przekonaniu Kościół traci. I to nawet nie aferami, ale prostą codziennością widzianą np. w kuluarach.

 5. davee

  Dobry dzień,
  Czy potrzebujesz bezpośredniej, łatwej i szybkiej oferty pożyczki od banku lub prywatnego pożyczkodawcy. Oferujemy pożyczkę w wysokości 3% rocznie. Jeśli potrzebujesz pożyczki, odpowiedz nam. Skontaktuj się ze mną: dm8780115@gmail.com

 6. Wronkowski Sławomir

  SZYBKIE I NIEZAWODNE KREDYTY
  Uzyskaj szybką pożyczkę Potrzebujesz legalnie szybkiej pożyczki? Nie szukaj dalej, jesteśmy tutaj, aby pomóc. Nasze oprocentowanie wynosi 3%. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji.
  E-mail: wronkowskislawomir@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *