11 komentarzy

 1. qjpus

  Zrób kupę od żłóbka, żeby Malutkiemu Jezuskowi było cieplej.

  Do każdej bezrozumności można znaleźć wytłumacznie.

  Judasz był oburzony na zużywanie drogocennego olejku do obmycia stóp Jezusa? – no przecież w ten sposób manifestował ukochane przez Franciszka dbanie o ubogich.

  • ktos kto to przeżyl

   Nie potepiam Chylińskiej. jezeli to Ona mowi to jest to baba z, która mozna konkretnie dyskutowac. Olejek? tak, Chrystus powiedzial; Mnie macie tu chwilę, a ubogich zawsze miec będziecie. Chrystus wymaga od nas konkretnej postawy wobec Niego. Moze tyle wystarczy.

 2. kawon

  Jedną sprawą jest szczerość serca, i tej może Agnieszce Chylińskiej nie brakuje (o ile była szczera przed kamerami, w co wierzę). Drugą jest kultura osobista i to, co wypada powiedzieć w przestrzeni publicznej, na wizji – i tu mamy zgrzyt.
  Ale jeżeli choć jedna osoba pomyślała „jeżeli ona tak może, to ja, z moim językiem, też się odważę odezwać do Boga” – i pierwszy raz w życiu szczerze się pomodlił, to niech ci wszyscy oburzeni się schowają i zamilkną. Dlatego, choć osobiście zupełnie mi się nie podoba taki język, nie mam odwagi by krytykować czyjeś osobiste świadectwo modliwty.

 3. Kasia

  Agnieszka na pewno potrzebuje Boga i go szuka, ale jest bardzo pogubiona -żal mi jej 🙁
  Jej tzw „modlitwa” jest zaprzeczeniem tego co mówi słowo Boże w liście św. Jakuba 3,1-12. Proszę czytajcie Biblię.
  Niestety artykuł jest pełen błędów…. 🙁
  Bóg nie jest religią!
  Pozdrawiam

 4. Andrzej

  „Nabożne” świadectwa to nie jest kwestia retoryki. I w ogóle nie odczuwam potrzeby antynomizowania nabożnych i bezbożnych świadectw. Każde, myślę, znajdzie swojego odbiorcę. I Bogu niech będą dzięki. Amen.

 5. Anna

  Tylko w przypadku tego typu wypowiedzi publicznych myślę o tym, czy rodzice nie mają prawa do dobrego imienia? Gajda napisał w swojej książce że chociażby rodzice dali nam tylko życie to trzeba podziękować za to co dobre i iść dalej bo w swoim życiu dali nam tyle ile mogli , są tylko i aż ludźmi ze swoimi ograniczeniami.I druga rzecz – jak na tego typu wypowiedzi publiczne reagują własne dzieci i co usłysza od rówieśników np zbyt drastyczne wypowiedzi o własnej śmierci
  .

 6. ktos kto to przeżyl

  Nie potepiam Chylińskiej. jezeli to Ona mowi to jest to baba z, która mozna konkretnie dyskutowac. Olejek? tak, Chrystus powiedzial; Mnie macie tu chwilę, a ubogich zawsze miec będziecie. Chrystus wymaga od nas konkretnej postawy wobec Niego. Moze tyle wystarczy.

 7. Sucjar23

  Sory bardzo teraz wszystko idzie pod publiczkę. I po pierwsze lewaki teraz rządzą. Prawica raczej nigdy nie dojdzie do władzy.

 8. Sinceriusz

  Pani Angeliko, publikuje Pani różne teksty. A jaki jest Pani stosunek do kwestii moralno-etycznych, które reprezentuje Kościół? Co Pani sądzi o mieszkaniu przed ślubem, itp. Czy jest Pani wierna Jezusowi, który przemawia przez swój Kościół.

  Proszę o odpowiedź.

 9. Katolwica

  Panie Szymonie,
  Sądzę to, co mówi KK, ale jednocześnie uważam, ze niektóre przykazania są trudne (lub ekstremalnie trudne) do przestrzegania. Ludziom zdarza się pobłądzić. Ja nie jestem wyjątkiem.

  • Sinceriusz

   Wszyscy jesteśmy grzesznikami. Zarazem musimy pamiętać, że ekstremalnie trudne, nie oznacza, że niemożliwe do wprowadzenia w życiu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *